Telewizja Kablowa, Internet, Telefon, Telewizja Cyfrowa
   
Witamy na stronie Telewizji Kablowej Prosat
Redaktor: Administrator   
08.02.2008.

 

Witamy na stronie Telewizji Kablowej PROSAT

 

Firma nasza, jako operator telekomunikacyjny, świadczy usługi w zakresie:

  • telewizji kablowej dla mieszkańców Niska i Jarosławia
  • dostępu do internetu poprzez sieć telewizji kablowej w Nisku i Jarosławiu oraz w zasięgu naszych nadajników bezprzewodowych AIRFIBER
  • cyfrowa telefonia stacjonarna

 

Znaszego internetu korzystają mieszkańcy i firmy z Jarosławia, Niska, Zarzecza, Woliny, Przędzela, Ulanowa i okolic, Warchołów, Racławic, Podwoliny, Nowej Wsi, Huty Deręgowskiej, Bielińca. Nasza kadra inżynierska i techniczna dokłada wszelkich starań aby nasze usługi były na bardzo wysokim poziomie. Oferujemy także usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa, dostarczania urządzeń i wdrażania najnowszych technologii z dziedziny telekomunikacji, informatyki, systemów zabezpieczeń alarmowych, monitoringu.

 

Internet Promocja

Niezawodny, tani i szybki internet! Nie przegap okazji i zrób prezent sobie i swojej rodzinie. Przyłącz się do internetu sieci Telewizji Kablowej Prosat.  Tylko do końca trwania promocji:

Bezprzewodowy router WiFi 1 zł
Abonament już od 10 zł
Podłączenie tylko 25 zł

Jubileusz 24-lecia Telewizji Kablowej PROSAT

 Z przyjemnością chcemy poinformować Państwa, że nasza firma obchodzi 24-lecie swojej działalności. Prowadzimy działalność na rynku telekomunikacyjnym od 1993 roku.

Z tej okazji chcemy gorąco podziękować wszystkim naszym Klientom. Dziękujemy Wam za zaufanie jakim codziennie obdarzają Państwo naszą firmę. Cenimy lojalność abonentów, którzy są z nami od lat a niejednokrotnie od początku. 

Dołożymy wszelkich starań, żeby oferty: programowa i świadczonych usług, usatysfakcjonowały Państwa i pozwoliła na dalszą owocną współpracę.
Zmieniony ( 12.09.2019. )
 
 
 
Systemy alarmowe
Przewodowe Hybrydowe Bezprzewodowe

Lista produktów


Wyszukiwanie zaawansowane