Telewizja Kablowa, Internet, Telefon, Telewizja Cyfrowa
   
Internet - Informacje
Redaktor: Administrator   
11.01.2010.

 TVK PROSAT oferuje szybki, nielimitowany dostęp do Internetu poprzez sieć telewizji kablowej oraz sieć bezprzewodową  !!!!

Podłączyć się do internetu może każdy, kto znajduje się w zasięgu naszej sieci internetowej. Zasięg naszej sieci obejmuje:

Jarosław, Nisko, Warchoły, Racławice, Podwolinę, Wolinę, Nową Wieś, Przędzel, Zarzecze, Kłyżów, Hutę Deręgowską, Ulanów i okolice, Bieliniec. 

 

W sieci telewizji kablowej ultraszybki dostęp do Internetu realizowany jest w najnowocześniejszej technologii DOCSIS 3.0

Oferując podobne prędkości internetowe, od strony praktycznej klienta DOCSIS 3.0 jest lepszym rozwiązaniem w porównaniu do internetu ze światłowodu. 
- niski koszt i łatwość naprawy instalacji abonenckiej, nawet przez samego Abonenta. Tymczasem naprawa światłowodu wymaga wezwania serwisu co wiąże się z dużymi kosztami.
- niski koszt i możliwość szybkiego przeniesienia modemu w mieszkaniu .Tymczasem koszt przeniesienia łącza światłowodowego w mieszkaniu jest wysoki i może być wykonany jedynie przez serwis techniczny. Wymaga to wymiany całego przyłącza lub spawania światłowodu co wiąże się z wysokimi kosztami.
- możliwość wpięcia modemu w każde zakończenie sieci w mieszkaniu. Brak takiej możliwości przy światłowodzie
- możliwość rozgałęzienia sieci. Światłowodu nie można rozgałęzić

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA ŚWIATŁOWÓD ! DOCSIS 3.0 JEST BARDZIEJ PRAKTYCZNY I MNIEJ KOSZTOWNY DLA KLIENTA !
OBA ROZWIĄNIA OD STRONY KOMPUTERA OFERUJĄ TAKIE SAME PRZYŁĄCZE- GNIAZDO ETHERNET

 

INTERNET BEZPRZEWODOWY w sieci PROSAT realizowany jest w technologiach sieci radiowych firmy UBIQUITI NETWORKS USA w standardach AIRFIBER, AIRMAX, AIRMAX AC. Ultranowoczesne technologie sieci radiowych UBIQUITI Networks oferują prędkości rzędu 1 Gb/s.

 

 U nas nie musisz zamawiać dodatkowych usług
by mieć INTERNET w dobrej cenie !!!!


 

 

  
 

 Z doświadczenia wiemy, że wiele osób potrzebuje pomocy technicznej. Naszym atutem jest przede wszystkim stałe wsparcie techniczne dla wszystkich naszych klientów i bezpośredni kontakt.

  
 

 

  
 

 Nie znasz dobrze obsługi komputera? Masz problem z konfiguracją sieci? Na życzenie przygotujemy zdalną konfigurację Twojego komputera. Będzie ona działać za każdym razem, gdy zostanie on uruchomiony.

  
 

 

  
 

 Dla Ciebie możemy wykonać domową sieć komputerową, byś mógł korzystać z internetu na komputerach, które posiadasz w domu. Wszystko w tym samym abonamencie.

  
 

 

  
 

 Jeśli potrzebujesz, możesz mieć publiczny adres IP. Opcja ta pozwala na uruchamianie usług na Twoim komputerze, które będą widoczne w internecie, np. serwer www.

  
 

 

  
 

 Jeżeli dalej masz wątpliwości, porównaj naszą ofertę z innymi operatorami i przekonaj się, że nasza oferta jest najlepsza.

 

 


Zmieniony ( 19.04.2017. )
 
 
 
Systemy alarmowe
Przewodowe Hybrydowe Bezprzewodowe

Lista produktów


Wyszukiwanie zaawansowane